Ubytování Vila A.Málka

9 vkusně  zařízených pokojů a 1 apartmá s balkonem. Koupelny se sprchou nebo vanou, WC, fénem. Televize se satelitním přijímačem. Každý pokoj má svůj vlastní styl i jméno. Byly zachovány původní prvky jako podlahy, okna, dveře. Ubytování na pokojích je možné v den příjezdu od 14 hod do 18 hod - eventuelně v jiném čase po individuální domluvě. V den odjezdu se pokoje předávají do 10 hod. Rezervace pobytů je možná přes naši rezervační bránu online.V ceně je zahrnuta snídaně servírovaná bufetovým způsobem.

Celý objekt je nekuřácký

Penzion není vhodný pro ubytování s dětmi do 5 let               

Vila není přístupná hostům, kteří jsou doprovázeni zvířecími mazlíčky.       

Při pobytu na 5 a více nocí poskytujeme 10% slevy ze základní ceny ubytování:                  


Ubytování v 9 pokojích a 1 apartmá

Pokoje
BOHUSLAV

Přízemí, 2-lůžkový pokoj s možností oddělenáých postelí, koupelna se sprchou a WC, fén, televize se satelitem, křeslo, velmi světlý pokoj, dřevěná podlaha.

ANEŽKA

Přízemí, 2-lůžkový , koupelna se sprchou, fén a WC s krásným kulatým oknem, televize se satelitem.

VÁCLAV

Pokoj v přízemí, manželské postele bez možnosti jejich rozdělení, koupelna se sprchou,televize se satelitem, fén, dřevěná podlaha.

ANNA

První patro, 2-lůžkový pokoj s možností oddělených postelí, koupelna se sprchou, fén a WC, televize se satelitem, krásný balkon s výhledem na lázeňský park a s možností posezení, parkety.

ANTONÍN

První patro, k dispozici ložnice a obývací pokoj, možnost přistýlky, parkety, koupelna s vanou, fén a WC, televize se satelitem, balkon.

EVA

První patro, 2-lůžkový pokoj s možností oddělených postelí, parkety, koupelna s vanou, fén a WC, televize se satelitem.

ADAM

První patro, 2-lůžkový pokoj s možností oddělených postelí, koupelna se sprchou, fén a WC, televize se satelitem.

SOFIA

Podkroví, 2-lůžkový pokoj s možností přistýlky, koupelna se sprchou, fén a WC, televize se satelitem, šatna. Vhodné pro dlouhodobější pobyt nebo pro rodinu s dětmi.

SEBASTIAN

Podkroví, 2-lůžkový pokoj, koupelna s vanou, fen a WC, televize se satelitem, zařízení v selském stylu.

OLGA

Podkroví, 2-lůžkový pokoj s možností přistýlky, koupelna se sprchou, fén a WC, televize se satelitem. Vhodné pro pracovní pobyt nebo pro rodinu s dětmi, moderní zařízení.

Rezervace pobytu

Zlatý proh Polabí

Villa A. Málka v Poděbradech hodnocení